רופאים ואחיות הופכים לנאמני חיים

רופאים ואחיות הופכים לנאמני חיים
מצילים חיים. ד"ר ברהום בטקס
צילום: מד"א

במקרי חירום אפליקציה מאתרת נאמני חיים ומשגרת אותם לחולה שנזקק להחייאה

מאות רופאים ואחיות במרכז הרפואי לגליל בנהריה הצטרפו לאחרונה לפרויקט “נאמני חיים” של מד”א. כל הצוותים בבית החולים הוזמנו להירשם למאגר מצילי החיים במהלך אירוע חגיגי, שהתקיים בנוכחות סמנכ”ל המבצעים במד”א, גיל מושקוביץ, ומנהל מרחב אשר באירגון, מימי סידיס. מערכת הפועלת באמצעות יישומון תאתר את כל נאמני החיים הנמצאים במרחק דקות בודדות מהמקום שבו ידווח למוקד על חולה שנזקק להחייאה, ותזניק אותם במקביל להזנקת צוותי מגן דוד אדום.

מצילים חיים. ד"ר ברהום בטקס|צילום: מד"א
מצילים חיים. ד”ר ברהום בטקס|צילום: מד”א

בין המצטרפים החדשים לפרויקט ‘נאמן חיים’ של מד”א היו גם ד”ר מסעד ברהום, מנהל המרכז הרפואי לגליל “אנו רואים חשיבות רבה בשיתוף הפעולה עם מד”א לאורך כל ימות השנה. פרויקט ‘נאמני חיים’ נועד להציל חיי אדם וכל אחד שמצטרף אליו מרחיב את מעגל נותני השירות הרפואי, בעיקר בדקות הראשונות והקריטיות, בהן זקוק האדם לקבלת טיפול רפואי ראשוני שעשוי להשפיע על סיכוי החלמתו בהמשך. לשמחתי במהלך יום הפעילות של מד”א במרכז הרפואי לגליל הצטרפו מאות מתנדבים ומתנדבות למערך הפרויקט החשוב שאני תקווה שיקיף את כלל היישובים במדינה”.

להרשמה לפרוייקט ‘נאמן חיים’ של מד”א יש לחייג ל 6210* (בימים א’-ה’ בין השעות 07:00 ל- 23:00 ובימי שישי בין השעות 07:00-14:00) או באתר מד”א בכתובת https://life.mdais.org


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *