כרמיאל: יום הולדת פעם בארבע שנים

כרמיאל: יום הולדת פעם בארבע שנים
"רצתה לצאת". מימין לשמאל: ענת סוויסה, שוהם, שירי וסער אלג'ירט
צילום: בית החולים זיו

שוהם אלג’ירט נולדה ב-29 בפברואר, ואביה אמר בהומור: “נחגוג יום הולדת פעם בארבע שנים, וזה יחסוך לנו הפקות וחגיגות”

לסער ולשירי אלג’ירט מכרמיאל נולדה השבוע בת במרכז הרפואי זיו שבצפת, אחות לספיר בת החמש. התינוקת, שקיבלה את השם שוהם, נולדה ביום שני, 29 בפברואר, תאריך שמצוין רק פעם בארבע שנים. היולדת המאושרת: “הגענו למרכז הרפואי זיו בשעה 2:30 בלילה. לא חשבנו בכלל על התאריך, וכשהבנתי את המשמעות של התאריך ממש רציתי להתחמק מלידה ביום הזה, אבל החמודה הקטנה רצתה כבר לצאת, ובשעה 11:45 כבר חיבקתי אותה בזרועותי. העיקר שכולנו בריאים ומאושרים. עכשיו תמיד יהיה לשוהם החמודה שלנו תאריך יום ההולדת המיוחד ביותר”.

"רצתה לצאת". מימין לשמאל: ענת סוויסה, שוהם, שירי וסער אלג'ירט|צילום: בית החולים זיו
“רצתה לצאת”. מימין לשמאל: ענת סוויסה, שוהם, שירי וסער אלג’ירט|צילום: בית החולים זיו

האב המאושר, סער, אמר בהומור: “אני דווקא מאוד מרוצה מתאריך הלידה – נחגוג יום הולדת פעם בארבע שנים, וזה יחסוך לנו הפקות וחגיגות”.
ואילו שירי אמרה: “בדיוק להיפך. בגלל התאריך המיוחד נעשה בכל שנה חגיגה גדולה יותר לילדה”.

האחות מירה אלי, אחראית חדרי הלידה בבית החולים, ציינה כי ביום שני היו רק שבע לידות, פחות מהממוצע היומי: “יולדות שהיו אמורות להגיע לניתוחים קיסריים מתוכננים, ביקשו מאיתנו במיוחד להימנע מלידה בתאריך הזה. נראה שהנשים מעדיפות לא ללדת בתאריך זה, מכיוון שהן לא רוצות שלתינוק יהיה יום הולדת רק פעם בארבע שנים. אנחנו מכבדות את רצונותיהן של כל היולדות, ומקבלות כל יולדת בחום, בין אם זה ב-28 בפברואר, ב-29 בפברואר או בכל תאריך אחר. המון מזל טוב לכל היולדות שילדו היום, ולתינוקות המיוחדים, שיחגגו יום הולדת שנה בעוד ארבע שנים, ותמיד יהיו מיוחדים”.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *