נהריה: אגף חדש לנשים

נהריה: אגף חדש לנשים
חשיפה לצפון. האגף החדש
צילום: ערן גליווארג

המרכז הרפואי לגליל פתח השבוע לפעילות את הבניין הראשון באגף החדש לבריאות האישה שכולל 12 חדרי לידה ממוגנים (כולל חדרי לידה טבעית), יחידת אולטרא סאונד מיילדותי, מרפאת מעקב נשים הרות, שתי מחלקות אשפוז ליולדות, שתי תינוקיות ואגף אשפוז תת קרקעי. עלות בנייתו של שלב א’ עמדה על כ-130 מיליון ש”ח, ובימים אלה שוקדים על גיוס כספים לבניית שלב ב’ המוערכת בכ-130 מיליון ש”ח. אזור זה יכלול את היחידה להריון בסיכון, מחלקת נשים, 4 חדרי ניתוח, היחידה להפריה חוץ גופית (IVF) והפגייה.
המחלקה לנשים ויולדות במרכז הרפואי לגליל, זכתה זה מכבר למוניטין כמרכז איכות ומצוינות בשירותי רפואה מתקדמים לנשים בישראל. עם כ-5,000 לידות בשנה, זוהי אחת המחלקות המובילות בארץ מבחינת היקף הפעילות, ומתבצעים בה ניתוחים שבחלקם מתקיימים במספר קטן בלבד של בתי חולים בישראל כגון: טיפול בשליה חודרנית.

חשיפה לצפון. האגף החדש|צילום: ערן גליווארג
חשיפה לצפון. האגף החדש|צילום: ערן גליווארג

ד”ר מסעד ברהום, מנהל המרכז הרפואי: “אנו עמלים לאורך כל ימות השנה להעניק טיפול מקצועי ואנושי לקהילה אותה אנו משרתים. לצורך כך אנו פותחים מחלקות ויחידות חדשות הכוללות מכשור רפואי מתקדם, המאפשר לצוות המקצועי שלנו את התנאים להעניק את השירות למטופלים. מדינת ישראל עושה רבות על מנת לקדם את הרפואה בפריפריה. ראשי הערים והמועצות בכל האזור מאוחדים בסיוע לנו בקידום מערך הרפואה. אין לי ספק שמדובר ביום חג ופתיחתם של חדרי הלידה ומחלקות היולדות מבשרת על שינוי תנאי המלונאות והשהייה הן ליולדות והן לצוות המטפל המסור והמקצועי שמלווה אותן מרגע הגעתן לחדר הלידה ועד שחרורן הביתה”.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *