נהריה: נפתחו שתי מחלקות תינוקות חדשות

נהריה: נפתחו שתי מחלקות תינוקות חדשות
מזל טוב. ד"ר ורד פליישר שפר וחלק מצוות המחלקה
צילום: רוני אלברט

ד”ר פליישר: “במחלקות התינוקות מושם דגש מרכזי על הקשר בין האם לילוד”

בבית החולים נהריה נפתחו שתי מחלקות תינוקות הפועלות לצד שתי מחלקות יולדות שנפתחו לאחרונה במרכז הרפואי. ד”ר ורד פליישר שפר, מנהלת מחלקות התינוקות והפגייה: “מדובר בשינוי מבורך וחשוב בתנאי האשפוז של התינוקות. לשתי המחלקות נרכש על ידי הנהלת המרכז הרפואי ציוד חדש הכולל בין השאר עריסות חימום חדישות, אינקובטורים ומנורות טיפול לתינוקות הסובלים מצהבת. בנוסף הוכנס לשימוש מכשיר לניטור צהבת שאינו דורש דקירת התינוק על מנת לדעת את ערכי הבילירובין”.
ד”ר פליישר שפר הוסיפה וציינה: “במחלקות התינוקות מושם דגש מרכזי על הקשר בין האם לילוד תוך עידוד הנקת התינוק הרך. “כלל הצוות עבר הכשרה בתחום ההנקה וחלק מהצוות כולל יועצות הנקה שבמהלך היום מסיירות במחלקות היולדות, משוחחות עם האמהות ומלוות אותן מרגע הלידה ועד רגע השחרור הביתה. חלב אם נמצא במחקרים רבים כמזין ביותר עבור התינוק ולכן, אנו רואות חשיבות בקידום הנקה תוך התחשבות במצבה של האם”.

מזל טוב. ד"ר ורד פליישר שפר וחלק מצוות המחלקה|צילום: רוני אלברט
מזל טוב. ד”ר ורד פליישר שפר וחלק מצוות המחלקה|צילום: רוני אלברט

ובעניין אחר – מנהל המרכז הרפואי לגליל, ד”ר מסעד ברהום, ומנכ”ל עמותת ידידי המרכז הרפואי, אמיר ירחי, שבו בימים האחרונים מנסיעת עבודה לשיקאגו ארה”ב. השניים השתתפו בוועידה השנתית של ארגון JNF, קיימו פגישות עם קרנות ותורמים פוטנציאליים, והשתתפו באירוע של נוצרים אוהבי ישראל בסאן אנטוניו, בו הוענקה תרומה בגובה 200,000 דולר למרכז הרפואי לגליל.
ד”ר ברהום: “אני מאמין שהביקור בשיקאגו יסייע לנו לחזק קשרים עם תורמים ואף להשיג תרומות חדשות משמעותיות, אותן נוכל להשקיע בהמשך פיתוחו של המרכז הרפואי לגליל. אני מבקש להודות לנשיאת העמותה, רעיה שטראוס בן-דרור, וליו”ר הנהלת העמותה, מיכאל אילוז, על שיתוף הפעולה ההדוק ועל תרומתם החשובה לגליל המערבי בכלל, ולמרכז הרפואי לגליל בפרט”.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *