במד”א מזהירים מפני הניקיון לפסח

במד”א מזהירים מפני הניקיון לפסח
לא להסס להזעיק את מד"א. חומרי ניקוי
צילום המחשה: www.pixabay.com

במקביל, פתחו מתנדבי האירגון ביום ראשון האחרון במבצע איסוף של מוצרי מזון עבור משפחות מעוטות יכולת

במד”א קראו השבוע לציבור להיזהר עם השימוש בחומרי ניקוי לקראת החג: אסור להשאיר תכשירי ניקוי בהישג ידם של ילדים ופעוטות וללא השגחה, שכן בקלות רבה אפשר להיפגע, ובתוך זמן קצר מאוד. מומלץ לאחסן את חומרי הניקוי במקום גבוה ובארון נעול ולהשאירם באריזתם המקורית בלבד. רצוי להקפיד על שימוש בכפפות כשעובדים עם חומרי ניקוי וחיטוי, על מנת למנוע מגע בין עור הידיים לחומרים העלולים לגרום גירוי וכוויות. יש לאוורר את החדר במהלך הניקיון כדי לפנות אדים ומרכיבים שונים המשתחררים לאוויר.

בנוסף לכך, בעת הרעלה אסור בשום פנים ואופן לתת חומר “נוגד” או לעודד הקאה. אם הנפגע שאף אדים רעילים, יש לפתוח מיד את החלונות בבית ולנשום אוויר צח. אם הפגיעה באזור העין, יש לשטוף היטב את העיניים במים זורמים בלבד, ולא לשפשף. יש לחייג 101 ולהזמין את מד”א בהקדם.

לא להסס להזעיק את מד"א. חומרי ניקוי |צילום המחשה: www.pixabay.com
לא להסס להזעיק את מד”א. חומרי ניקוי |צילום המחשה: www.pixabay.com

ובעניין אחר – מתנדבי מד”א פתחו ביום ראשון במבצע איסוף של מוצרי מזון עבור משפחות מעוטות יכולת במסגרת המבצע “קמחא דפסחא”, לקראת חג הפסח. המבצע הפך בשנים האחרונות למסורת במד”א, ומתנדבי האירגון יאספו מזון בשיתוף פעילי עמותת “אורות החסד” עד ל-21 באפריל באזור כרמיאל ומשגב, בסניפים של רשתות השיווק “רמי לוי”, “יוחננוף” ו”יינות ביתן”.

מד”א מזמין את הציבור הרחב להגיע ולתרום מוצרים למשפחות מעוטות יכולת. את המוצרים יאספו מתנדבי האירגון בכניסה לרשתות ולמרכולים, בשעות 22:00-10:00 בימי חול, 13:00-9:00 בימי שישי וכשעה לאחר צאת השבת ועד 23:00 במוצאי שבת.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *