בני ברק: מצילים אתכם ממוות גם במקווה

בני ברק: מצילים אתכם ממוות גם במקווה
ונשמרתם. בני נוער מתרגלים החייאה
צילום: באדיבות מד"א

תחת הכותרת “כל רגע יקר בחיים” יעברו כל עובדי המקוואות של עיריית בני ברק קורסים איכותיים לעזרה ראשונה. כמו כן יותקנו בקרוב ערכות עזרה ראשונה מדגם חדשני בכל המקוואות העירוניים.
על תכנית ההשתלמויות סוכם ביזמתו של הרב עזרא אברהם גרין, חבר מועצת העירייה וראש מח’ מקוואות בדיון בלשכתו של הרב ישראל דרנגר, ראש מטה ראש העיר, שעסק בהגברת כל תחומי הבטיחות במקוואות. כמו כן שותפים למיזם ברב מנדי סגל, מנהל מחלקת המקוואות בעירייה, והרב אשר שלומוביץ, יו”ר הצלה גוש דן.

ונשמרתם. בני נוער מתרגלים החייאה | צילום: באדיבות מד"א
ונשמרתם. בני נוער מתרגלים החייאה | צילום: באדיבות מד”א

בפגישה הודגש כי כיום מבקרים במקוואות בעיר עשרות אלפי אנשים מידי חודש, והצורך בהגברת נושאי העזרה הראשונה במקוואות הוא חיוני ממדרגה ראשונה, ולכל דקה עד לבוא אמבולנס מד”א, במקרי חירום, ישנה חשיבות מירבית הן לידע המקצועי של עובד המקוואות והן לציוד הרפואי המתאים הנמצא במקום.
בעירייה ציינו כי ההשתלמויות לעזרה ראשונה זוכות לעדיפות, דווקא בשל העובדה שזו עירייה חרדית הרואה במצוות “ונשמרתם מאוד לנפשותיכם” ערך עליון, ומשום כך חיונית ביותר הקניית ידע בתחום לעובדי עירייה, ואכן, באחרונה ארגן מר שלמה חי, מנהל הבטיחות בעירייה קורסים מקצועיים ברמה גבוהה לעובדי עירייה ורכישת ציוד רפואי מתאים במקומות שונים בבנייני העירייה.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *