חדש: בדיקת דם ללא תיאום

חדש: בדיקת דם ללא תיאום
הנגשה לציבור. בדיקת דם
צילום: יח"צ

נג’את אבו סאלח: “בדיקות דם הן כלי חשוב במעקב רפואי מונע, איבחון מחלות ובדיקת יעילות הטיפול”

שירותי בריאות כללית החלה להפעיל השבוע במספר מקומות בארץ מוקד לביצוע בדיקות דם ללא תיאום תור מראש. בין השאר נפתח מוקד כזה בכרמיאל, בתוך מרפאת כללית משלימה, בקומה השנייה שבקניון כרמיאל, בימים ראשון-חמישי, בשעות 8:30-7:00. השירות מיועד למי שקיבלו מהרופא דרישה לביצוע בדיקת דם ורוצים לעשות זאת לפני שעות העבודה.

הצוות במוקד עוסק אך ורק בביצוע בדיקות דם, ולכן התהליך מהיר ויעיל, ללא תשלום מצד המבוטח. הוראת הבדיקה מועברת על ידי הרופא דרך המחשב, ולכן גם לא צריך להגיע עם טופס בדיקה, אלא רק עם הכרטיס המגנטי.

הנגשה לציבור. בדיקת דם|צילום: יח"צ
הנגשה לציבור. בדיקת דם|צילום: יח”צ

כמו כן מוצע בכללית שירות ייחודי של מעבדה עד הבית, שבמסגרתו מבוצעת הבדיקה בבית הנבדק או במקום עבודתו, בתשלום סמלי למבוטחי כללית מושלם.

מנהלת הסיעוד במינהלת כרמים של כללית, נג’את אבו סאלח: “בדיקות דם הן כלי חשוב במעקב רפואי מונע, איבחון מחלות ובדיקת יעילות הטיפול. מצאנו שיש מטופלים המופנים לבדיקות מעקב, כמו רמת סוכר ושומנים בדם, ואינם מגיעים לבצען בשל קוצר זמן. מדובר בעיקר בהורים צעירים, המנהלים קריירות. יש לכך מחיר בריאותי, ולכן חשוב לנו להקל על המטופלים שלנו בהנגשת שירות בדיקות הדם בכל דרך. המוקד החדש הוא אחד המענים לנושא זה”.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *