טבע תשווק משאף קנאביס

טבע תשווק משאף קנאביס
אפשר לקחת לריאות. המשאף החדשני
צילום: יח"צ

את הקנאביס הרפואי ניתן יהיה לצרוך באמצעות משאף חדשני המיוצר על ידי חברת Syqe Medical הישראלית

חברת טבע ו”סאיקי מדיקל” הודיעו על הסכם הפצה ושיתוף פעולה בישראל לפיו לראשונה בעולם יתאפשר שיווק קנאביס במשאף. זו הפעם הראשונה שתחום הקנאביס הרפואי עומד בסטנדרטים פרמצבטיים למתן בשאיפה. על פי ההסכם, ‘טבע ישראל’ –– תהיה המשווקת והמפיצה הבלעדית בישראל של משאף Syqe למתן קנאביס רפואי – אותו פיתחה חברת Syqe Medical.

אפשר לקחת לריאות. המשאף החדשני|צילום: יח"צ
אפשר לקחת לריאות. המשאף החדשני|צילום: יח”צ

מזה כשנה משאף Syqe Medical, נמצא בשימוש קבוע בבית חולים רמב”ם, באישור משרד הבריאות. זהו למעשה בית החולים הראשון בעולם בו צמח הקנאביס מהווה טיפול רפואי מן המניין. במסגרת שיתוף הפעולה עם טבע ישראל, יורחב השימוש במשאף של Syqe לשימוש ביתי – בכפוף לקבלת האישורים המתאימים ממשרד הבריאות.

יצוין כי ריכוז החומר הפעיל הניתן מצמח הקנאביס, כפי שנמכר בשנים האחרונות, אינו ידוע בדרך כלל, ולכן, בהיעדר מינון מדויק, לא ניתן היה עד כה להתייחס לקנאביס רפואי כטיפול רפואי מן המניין, דבר שהיקשה על החולים הזקוקים לטיפול זה וכן על הרופאים המטפלים.

Syqe Medical צופה כי משאף Syqe יחולל מהפיכה עולמית בתחום מאחר והוא מעניק לראשונה אפשרות להתייחס לקנאביס כטיפול רפואי מן המניין תוך שליטה מדויקת על המינון והתאמתו לחולה וכאבו. המשאף מאפשר לצוות הרפואי להעניק את המינון האופטימלי של צמח הקנאביס, כך שהמטופל יזכה להקלה בסימפטומים מהם הוא סובל תוך מזעור ההשפעות הפסיכו-אקטיביות. יתרון נוסף של המשאף נעוץ בכך שהוא מאפשר טיפול נוח וזמין לחולים שאינם מעוניינים לצרוך קנאביס באמצעות עישון.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *