כנס: לחזק קשר עם רופאים בקהילה

כנס: לחזק קשר עם רופאים בקהילה
מאבק. האירוע בבני ציון
צילום: יח"צ

בית החולים בני ציון שבחיפה יקיים יום עיון פתוח ובמהלכו פרופ’ יצחק סרוגו, ירצה בנושא “מחלות מין בקרב מתבגרים – יש דבר כזה?”

חטיבת הילדים במרכז הרפואי בני ציון תקיים ביום ד’, 28 בספטמבר, כנס שמטרתו לחזק את הקשר עם רופאים בקהילה. בכנס יוצגו מגוון נושאים, ובהם מנהל מחלקת ילדים והמעבדה למיקרוביולוגיה קלינית, פרופ’ יצחק סרוגו, שירצה בנושא “מחלות מין בקרב מתבגרים – יש דבר כזה?”.

מאבק. האירוע בבני ציון |צילום: יח"צ
מאבק. האירוע בבני ציון
|צילום: יח”צ

מנהל אגף נשים ויולדות בביה”ח, ד”ר שלומי שגיא, יסביר על חשיבות חיסון HPV. מנהלת מחלקת כירורגיית ילדים, פרופ’ איגור סוחוטניק, יענה על השאלה: האם צריך לנתח דלקת בתוספתן?
סגן מנהל מחלקת ילדים ומומחה לנוירולוגיה, ד”ר יעקב גניזי, יסביר על כאבי ראש בילדים. מנהלת מרפאת מתבגרים, ד”ר נגה כרם, תרצה בנושא “רשתות חברתיות, מתבגרים ואנחנו”. הכנס יכלול גם הרצאות של מנהלת המחלקה לרפואה דחופה – מיון ילדים: מה עושים במקרה של חשד בהתעללות, טיפים בכל הנוגע לאלרגיה למזון, מיתוסים על גדילה והתפתחות, האם אפשר טבעונות בילדים, פגות במאה ה-21, מתי להפנות לקרדיולוג לפני טיפול בריטלין. במהלך הכנס ירצה גם גם רופא בקהילה, ד”ר יוסי רימר, בנושא “ד”ר google ואני”.

ההשתתפות ביום העיון המאורגן לא כרוכה בעלות כספית, אך מותנית בהרשמה מראש.

ובעניין אחר – המרכז הרפואי בני ציון לקח חלק ביום הספסיס העולמי, שהתקיים השנה בשיתוף עם ההסתדרות הרפואית בישראל (הר”י) ומשרד הבריאות, כאשר לדברי סמנכ”ל ביה”ח, ד”ר דני שטיינברג, “מניעה, אבחון מוקדם וטיפול, הינם חלק חשוב במאבק במחלה הזיהומית ספסיס (אלח הדם)”.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *