בגלל עבודות הרכבת הקלה מד”א יתגבר את מערך הקטנועים

בגלל עבודות הרכבת הקלה מד”א יתגבר את מערך הקטנועים
במהירות האפשרית. כונן מד"א ממונע
צילום" רועי אנגל

עומסי התנועה הכבדים הצפויים לפקוד את העיר תל אביב במהלך עבודות הרכבת הקלה עשויים להציב גם בעיה בגישה של אמבולנסים וניידות טיפול נמרץ במקרי חירום ולהגדיל משמעותית את זמני התגובה הרגילים לתושבי העיר. על מנת למנוע את הבעיה האפשרית, החליטו במד”א כי יתוגבר באופן משמעותי צי אופנועי ההצלה של הארגון במרחב תל אביב.
מד”א מפעיל באופן שוטף למעלה מ-150 אופנועי הצלה המאובזרים בציוד ההצלה המתקדם ביותר, ביניהם גם אופנועי טיפול נמרץ הנושאים ערכות ציוד הצלה זהות לאלו הנמצאות על ניידות הטיפול הנמרץ ולמעט שירות הפינוי מעניקים שירותי הצלה זהים על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר.

במהירות האפשרית. כונן מד"א ממונע|צילום" רועי אנגל
במהירות האפשרית. כונן מד”א ממונע|צילום” רועי אנגל

במקביל במד”א עומדים בקשר ובשיתוף פעולה מלא עם כל הגורמים המעורבים בפרויקט הרכבת ביניהם משטרת ישראל ונת”ע על מנת לוודא כי זמני התגובה של צוותי מד”א בתוך תל אביב לא ייפגעו. בין השאר ממפות מערכות השליטה והבקרה במוקדי מד”א בימים אלו את האזורים הצפויים להיות בעיתיים מבחינת תנועת רכבים ויוצרים רשימה של צירים חלופיים אליהם יכווינו המוקדנים את אופנועי ורכבי ההצלה במידת הצורך כאשר יתקבלו במערכת דיווחים על עומסים. כחלק ממהלך התגבור יעברו גם נהגי האמבולנסים ורכבי הטיפול הנמרץ הדרכות לגבי צירי התנועה העמוסים והחלופיים, הכול במטרה לוודא כי כל קריאה למד”א תענה במהירות האפשרית.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *