מרפאה חדשה לבריאות הנפש

מרפאה חדשה לבריאות הנפש
חשיפה לצפון. ד"ר סבטלנה לבנטמן
צילום: פרטי

למנהלת המרפאה הגדולה והחדשה שמפעילה הכללית באזור התעשייה במשגב מונתה ד”ר סבטלנה לבנטמן

ד”ר סבטלנה לבנטמן, תושבת סביוני ים בקרית ים, מונתה למנהלת המרפאה הגדולה והחדשה שמפעילה הכללית באזור התעשייה במשגב.

ד”ר לבנטמן עברה לניהול בריאות הנפש בקהילה מבית החולים מזור (מזרע), שם ניהלה בשש השנים האחרונות מספר מחלקות, האחרונה בהן מחלקת נשים סגורה. היא התמחתה בפסיכיאטריה בבית החולים מזור, בוגרת בית הספר לפסיכותרפיה. בצד עבודה קלינית, היא מרצה לאורך כל השנים לסטודנטים ברפואה בטכניון, ובדעתה לקדם את המרפאה החדשה כמרפאה מוכרת להתמחות.

חשיפה לצפון. ד"ר סבטלנה לבנטמן|צילום: פרטי
חשיפה לצפון. ד”ר סבטלנה לבנטמן|צילום: פרטי

בתפקידה החדש היא מופקדת על מתן שירותי בריאות נפש לאוכלוסייה של תושבי משגב, כרמיאל, עכו, סחנין וכל יישובי האזור. הצוות בניהולה כולל 6 פסיכיאטרים מומחים, 7 עובדים סוציאליים ו-7 פסיכולוגים, 2 דיאטניות, 2 צוות סיעוד וצוות מינהל.
ובעניין אחר – כ-130 בני 60+, תושבי הקריות, הגיעו למתנ”ס החדש בקרית שמואל למפגש אחר צהריים של בריאות שערך צוות כללית.

הקהל זכה לקבל טיפים ומידע רפואי מגוון על ידי מומחי כללית: ד”ר רחל דהן, מנהלת מינהלת קריות בכללית ומומחית לשינה, שדווקא עוררה את הקהל בהרצאה מרתקת על השינה. ליאת שוורץ, פיזיותרפיסטית במכון הפיזיותרפי בקרית חיים, הפעילה את הקהל בתרגול לחיזוק שרירים, בדגש על מניעת נפילות. שירי שלו, דיאטנית קלינית במרפאה, העשירה את הקהל בשלל עצות בנושא תזונה נכונה.

ד”ר ליעד ורדי, מנהלת מרפאת כללית בקרית שמואל, הציגה את מגוון הפעילויות לקידום בריאות המוצעות במרפאה, ונתנה טיפים באשר לנטילה נכונה של תרופות.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *