נשיא המדינה ביקר את ביקר את בני משפחת פרס

נשיא המדינה ביקר את ביקר את בני משפחת פרס
ביקור נשיאותי. ריבלין בשישא צילום: מארק ניימן

רובי ריבלין: “שמעון אינו סמל, הוא נוכח כל כך ומוחשי בחיי היומיום של כולנו”

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין, ביקר במוצאי שבת בבית החולים שיבא-תל השומר ונפגש עם בני משפחתו של שמעון פרס ואנשי הצוות הרפואי. מנהל בית החולים, פרופ’ איציק קרייס עדכן את הנשיא על מצב בריאותו של החולה מספר 1, ולאחר מכן ריבלין עלה אל המחלקה בה מאושפז פרס, קיבל סקירה מדוקדקת על מצבו מהרופאים המטפלים בו ובראשם ד”ר ילנה מישור מנהלת טיפול נמרץ נוירוכירורגית. הנשיא חיבק בחום את צביה וחמי, ילדיו של פרס ושחח איתם ועם בני משפחה נוספים.

ביקור נשיאותי. ריבלין בשישא צילום: מארק ניימן |
ביקור נשיאותי. ריבלין בשישא
צילום: מארק ניימן |


לאחר מכן אמר הנשיא לתקשורת: “השבת יצאה לפני שעה קלה. אני בטוח שבשבת זו, בתפילות בית ישראל כולם, הייתה תוספת מעומק הלב, של תפילה להחלמתו של שמעון ידידי. שמעון אינו סמל, הוא נוכח כל כך ומוחשי בחיי היומיום של כולנו, בחיי כנשיא המדינה, ואני יודע שכל עוד הוא מחליט להלחם – אין קרב שלא יוכל לו.

ביקור נשיאותי. ריבלין בשישא צילום: מארק ניימן |
ביקור נשיאותי. ריבלין בשישא
צילום: מארק ניימן |

“הגעתי כדי להיות עם המשפחה היקרה הזו, עם הצוות הקרוב של שמעון, שלא מפסיקה להודות באדיבות לכל אחד ואחד מהדורשים בשלומו. מהילד בן התשע ששולח ציור ועד האפיפיור בכבודו ובעצמו. באתי גם לחזק את הצוות הרפואי המופלא של בית החולים הזה, שעושה לילותיו ימים עבור שמעון כמו גם עבור כל אזרח אחר המאושפז כאן. מכאן, יחד עם העם כולו, נתפלל לשיפור במצבו של שמעון ונשלח הרבה כוחות למשפחה ולצוות הרפואי. אין לוחם גדול משמעון פרס, אם זה תלוי בו, הוא ינצח.״

ראוי לציין כי בסוף השבוע האחרון, בעקבות ההודעה על שיפור במצבו של פרס, הגיע גם ראש הממשלה בנימין נתניהו לבקר את הנשיא לשעבר בבית החולים “שיבא”. רה”מ דיבר באריכות עם המשפחה ועם הסגל הרפואי, ודרש בשלומו של הנשיא לשעבר.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *