פרס למנהל מצטיין

פרס למנהל מצטיין
הערכה פומבית. טקס הענקת התעודה
צילום: דוברות הכללית

הפרס הוענק לד”ר סיון אקסלרוד רן שמגלה אמפתיה וסובלנות כלפי החולים ובני המשפחה

פרס מנכ”ל הכללית הוענק לד”ר סיון אקסלרוד רן, מנהל אשפוז בית ביחידה להמשך טיפול במחוז חיפה וגליל מערבי, שבו מטופלים בביתם למעלה מ-200 חולים קשים המרותקים למיטתם, מונשמים ולעתים בשלבים האחרונים לחייהם.

בנימוקים להענקת הפרס על ידי מנהלת המרחב, פרופ’ מ”ק חן שפירא, צוין כי ד”ר סיון מהווה מודל לחיקוי. הוא מקצוען, קפדן ומשקיען, יחד עם היותו רגיש ואכפתי. מגלה אמפתיה וסובלנות כלפי החולים, בני המשפחה והמטפלים הסובבים, ומתבלט בגישתו המרגיעה והמחבקת, תוך נכונות לסייע בכל עת ובהתראה קצרה. הוא רואה במטופל ובמשפחתו יחידה טיפולית אחת, דואג לשתף את בני המשפחה בתהליך הטיפולי ולהדריך אותם, במטרה לאפשר למשפחה להיפרד, לסגור מעגלים, ולאפשר לאדם למות בכבוד.

הערכה פומבית. טקס הענקת התעודה|צילום: דוברות הכללית
הערכה פומבית. טקס הענקת התעודה|צילום: דוברות הכללית

בטקס הוענקו תעודות לעובדים המצטיינים של כללית לשנת 2016: תאיר נוימן, קרן אלקלעי שחף, ערין ח’טיב אל עבאסי, מוחמד דבאח, צילה יעקובלב ומתנדבת מצטיינת קלרטה סיטקלרו.

ובעניין אחר – בטקס חגיגי, הונחה אבן פינה למבנה ממוגן בשטח של כ-2,200 מ”ר בבית החולים מזור (“מזרע” לשעבר) בעכו. “בניית המבנה הממוגן הוא אירוע מכונן עבורנו, שתשפיע רבות על הביטחון הפיזי, על תחושת הביטחון והרוגע הנפשי של המטופלים והעובדים משום היותם מוגנים”, אמרה המנהלת האדמיניסטרטיבית נעמי אסולין. “לבית החולים ניסיון מר ממלחמת לבנון השנייה, שבמהלכה נפלו 600 רקטות באזור עכו, כולל פגיעה ישירה במחלקת אשפוז. הדרך היתה לא פשוטה, אך כעת, כעבור 10 שנים, המנופים והקידוחים ברקע”.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *