קור ברמה נשמע

קור ברמה נשמע
פחות שומן זה יותר. ד"ר ברק
צילום: יח"צ

שיטה חדשה להצרת היקפים מתבצעת בעזרת המסת שומן בהקפאה ושימוש במצלמת הדמיה ייחודית

קריוליפוליזיס היא טכנולוגיה חדשה שמטרתה להיפטר משומן עודף. מדובר בטיפול שמבוסס על יניקה בוואקום וקירור מקומי של השטח הבעייתי. ד”ר לריסה ברק ייבאה לצורך המשימה מצלמת הדמיה חדשנית, שעולה כ-100 אלף שקל. הבדיקה מבוצעת כשהמטופל עומד והמצלמה המחוברת למחשב יוצרת הדמיה של 360 מעלות של כל הגוף, כולל משקל, גובה, אחוזי שומן ועוד.

לאחר מכן מבוצע ההליך של קירור השטח המבוקש והקטנה של כמות השומן. לדברי ד”ר ברק: “קירור מקומי ממוקד גורם להקפאת הרקמה השומנית, פעולה שמפעילה את התהליך הפיזיולוגי הטבעי של פירוק תאי שומן, וזאת ללא שחרור של חומרים הפוגעים ברקמות הסובבות. שילוב מקביל של ואקום ועיסוי מעודד את ניקוז השומן מהגוף דרך הכבד ומערכת הלימפה. כיוון ששומן קופא בטמפרטורות גבוהות יחסית – כלומר, לא נדרשת טמפרטורה נמוכה במיוחד כדי להקפיאו – העור והרקמות הסובבות את השומן אינם מושפעים מההליך”.

פחות שומן זה יותר. ד"ר ברק| צילום: יח"צ
פחות שומן זה יותר. ד”ר ברק| צילום: יח”צ

לדברי ד”ר ברק הטיפול מביא לצמצום של 4-6 ס”מ בהיקף האזור המטופל, כאשר כ-50% מהשומן באזור מפורק כבר במהלך הטיפול הראשון. לטענתה, הטכנולוגיה מתאימה במיוחד לטיפול בזרועות העליונות והתחתונות, בבטן, במותניים, בירכיים, בגב העליון והתחתון, ובאזור הישבן.

ראוי לציין כי הצילום מבוצע גם לאחר בטיפול, ומאפשר להשוות את כל המדדים וההיקפים לפני ואחרי טיפול המסת השומן.

מרפאות ד”ר לריסה ברק


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *