משחה ספידו הבין לאומי יתקיים בכינרת

משחה ספידו הבין לאומי יתקיים בכינרת
מתנות לכל משתתף. המשחה
צילום: ספידו

משחה ספידו הבין לאומי יתקיים השנה ביום שישי 14.10.2016

רגע לפני סוכות, יקיימו איגוד ערים כנרת בשיתוף עיריית טבריה, משרד התרבות והספורט ואיגוד השחייה את משחה Speedo הבינלאומי בכנרת, סופשבוע של שחייה בין התאריכים 14-15.10.2016. קיום המשחה במשך יומיים מהווה בשורה מבחינת הציבור הדתי שיוכל להשתתף במשחים שיתקיימו ביום שישי.

מתנות לכל משתתף. המשחה|צילום: ספידו
מתנות לכל משתתף. המשחה|צילום: ספידו

במסגרת המשחה המתוכנן, תתאפשר חציית הכינרת ומספר מקצים שונים כשהאירוע יתקיים בשיתוף מכבי העולמית.

ביום שישי, 14.10 יתקיימו מקצים עממים של 1.5 ק”מ ו- 500 מטר, בהם יוכלו ליטול חלק שומרי שבת. ביום שבת יתקיימו המסלולים התחרותיים, של 10 ק”מ מחוף לבנון של איגוד ערים כינרת, 3 ק”מ מחוף שקמים ואילו 1.5 ק”מ מחמי טבריה. המקצים פתוחים גם למי שאינו חבר איגוד. בנוסף, בשבת יתקיימו מסלולים עם מדידה ובקרה (עממיים) לחובבי שחייה 3 ק”מ ו-1.5 ק”מ ובשישי גם לשומרי מסורת 1.5 ק”מ מחמי טבריה ו- 500 מטר מטיילת טבריה. כל המסלולים מסיימים בחגיגת סיום גדולה בחוף גיא עם מגלשות מים. 20% הנחה הרשמה לתחרותי לחברי איגודי השחייה, טריאתלון וכדור-מים.

כל משתתף יזכה במשקפת שחייה מתנת ספידו, מדליה, שי מתנת איגוד ערים כנרת ועוד.

פרסים ומדליות יוענקו למנצחים בתחרות ופרס כספי למנצחים בדירוג הכללי במסלול 10 ק”מ. האירוע מיועד לשחיינים וחובבי שחייה מגיל 8 ומעלה היודעים לשחות היטב.

לרישום והבטחת השתתפות- אתר האירועים של קבוצת בן דרור- http://www.bdg-events.co.il/, אתר Get Speedo Fit http://www.getspeedofit.co.il/


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *