נערכים למרוץ אופני ההרים הגדול בישראל

נערכים למרוץ אופני ההרים הגדול בישראל
טור דה צפון. תחרות רכיבה
צילום:Pixabay

“פלייטיקה אפיק ישראל” יזנק בסוף החודש ממלון גליליון שבאגמון החולה

תחרות האופניים “פלייטיקה אפיק ישראל”, על שם לוחם המוסד האגדי ומפקד יחידת כידון, גיורא צחור, יוצאת לדרך, זו השנה הרביעית.

התחרות מזוהה כ”טור דה פראנס” של אופני ההרים בישראל, טור אופני הרים זוגי, של 3 ימים, מסלולי התחרות משתנים משנה לשנה מספקים לרוכב מסלול מגוון, מאוזן ומאתגר, הנע בין 75 ל-110 ק”מ ביום, האתגר המשמעותי הוא לעמוד בזמן הגג ולסיים.

למרוץ נרשמו למעלה מ-600 רוכבים מהשורה הראשונה בתחום אופני ההרים שירכבו לצד רוכבים מקצוענים וחובבים מישראל. הרוכבים ישתתפו בשלושת ימי המרוץ אשר מחולק ל-3 סטייג’ים על פני מסלול של כ-300 ק”מ.

טור דה צפון. תחרות רכיבה|צילום:Pixabay
טור דה צפון. תחרות רכיבה|צילום:Pixabay

בין הרוכבים הידועים ניתן למצוא את צמד הרוכבים האיטלקיים Pietro Sarai + Marzio Deho, שזכו מקום שלישי בעולם במרתון, וכן את זוג הרוכבים Hans Becking ההולנדי ו Jiri Novik הצ’כי. כמו כן, הרוכב המוביל שלומי חיימי מישראל, אשר נמצא בדרכו לאולימפיאדה כעת , יתחרה זאת השנה הרביעית יחד עם הרוכב הגרמני Martin Gluth המדורג כחמישי באליפות העולם ב 2014 בתחרות Eliminator.

לראשונה בישראל, נותנת החסות הראשית הינה חברת המשחקים העולמית פלייטיקה שמוכרת כחברה מצליחה בתחום הגיימינג שחרטה על דגלה את ערכי החדשנות, הטכנולוגיה ושאיפה למצוינות שמתכתבים עם ערכי האירוע.

מרוץ האופניים יפתח בצפון, במלון גליליון החדש באגמון החולה עם מסלולים חדשים ותנאי שטח מאתגרים לצד תוואי שטח מרהיב ביופיו. מסלול התחרות עובר באגמון החולה, בגליל המערבי על נופיו ההרריים והעליות הרבות בו, ב”ארץ הצפון” על פלגי המים שבה, ברמת הגולן על המעיינות החבויים בה ועל שבילי הבזלת הייחודיים לה, לאורך הירדן והחצבני ובמערכת שבילי האופניים הבנויים של קק”ל והמועצה האזורית גליל עליון.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *