תושבי אשחר זכו בתחרות המשגביאדה

תושבי אשחר זכו בתחרות המשגביאדה
טל"ח. המשגביאדה החמישית
צילום: מועצת משגב

אשחר הוא ישוב גלילי שבו חיים דתיים וחילונים בקהילה אחת, תוך פתיחות וסובלנות

מועצת משגב נאלצה השבוע לפרסם הודעה חריגה, לפיה חלה טעות בתוצאות “המשגביאדה”, ומי שזכו בתחרות הם אנשי היישוב אשחר, ולא מנוף.

כ-1,500 איש השתתפו ביום שישי לפני שבועיים בתחרות הספורט המשגביאדה, שנערכה בפעם החמישית. השנה נרשם שיא, כאשר באירוע השתתפו נציגים מ-27 יישובים הנמצאים בתחומי המועצהו.

טל"ח. המשגביאדה החמישית|צילום: מועצת משגב
טל”ח. המשגביאדה החמישית|צילום: מועצת משגב

מיד בתום התחרות הודיעה המועצה כי למקום הראשון הגיע היישוב מנוף, שנציגיו צברו 315 נקודות. למקום השני הגיע יובלים עם 308 נקודות, ואילו אשחר, אלוף השנתיים הקודמות, הסתפק במקום השלישי עם 305 נקודות.

ואולם, בדיקה חוזרת של הנתונים העלתה שמי שזכו אנשי אשחר זכו במקום הראשון, יובלים הגיעו למקום השני, ואילו אנשי מנוף תפסו את המקום השלישי. ראוי לציין כי אשחר הוא ישוב הדוגל שבו חיים דתיים וחילונים בקהילה אחת, תוך פתיחות וסובלנות.

הקפטנית של נבחרת אשחר, סוזן נאמן: “וואו, הרגשה מדהימה לאחר חודשיים של הכנות לאירוע הקהילתי הכייפי והמיוחד הזה. תודה לאנשי מחלקת הספורט במרכז הקהילתי, שעבדו לילות כימים להפיק את האירוע, ולא היססו לקבל החלטות הוגנות ואמיצות.

“כל הכבוד לקפטנים היישוביים שהוציאו את כולם מהמזגנים. תודה מיוחדת לאנשי אשחר הנפלאים, שהשקיעו את המקסימום כדי להביא את התוצאה הזאת, ומלוא ההערכה לאנשי מנוף על הספורטיביות שבה הם קיבלו את הטעות ואת תיקונה”.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *