השיטה המהפכנית שמשלבת בין ניקוי רעלים הצרת היקפים ו NLP

השיטה המהפכנית שמשלבת בין ניקוי רעלים הצרת היקפים ו NLP

מיטל שקד הייתה אמורה לעבור ניתוח להסרת כיס המרה בעקבות זיהום, אולם הצליחה לרפא את עצמה. היא פיתחה שיטה הכוללת גם תזונה טבעית וניקוי רעלים. כיום היא מלווה מאות מטופלים ומצליחה להביא אותם לאיזון בתוך עשרה ימים
מיטל שקד עבדה כמתכנתת בעולם המחשבים, כשהתחילה לסבול ממיחושים לא ברורים. אחרי שעברה עשרות רופאים, התגלה כי הדלקת שממנה סבלה קשורה באבנים בכיס המרה. האופציה שהוצעה לה הייתה ניתוח להסרתו, אולם כשהרופא עמד להחתים אותה על הטפסים, מיטל התבוננה הגיעה למסקנה שבמקום להסיר אותם, אפשר אולי לנקות פשוט את המערכת, היא חולקת ומציגה לנו תמונות>>
“כשהכירורג הושיט לי את הטופס הסתכלתי עליו ואמרתי לעצמי “לא יכול להיות שאין פתרון טבעי, פשוט לא יכול להיות!” חקרתי מעט וגיליתי שגם אחרי הניתוח כנראה לא אפתור את הבעיה, הדלקות פשוט יעברו למקום אחר, הן לא ייעלמו. החזרתי לו את הטופס והגעתי להחלטה לא לעבור את הניתוח אלה להתבונן על הגוף לעומק בכלים שברשותי, לחשוב בראש של מתכנתת. להבין איך במקום להחליף את כל הלוח אם, אפשר רק לפרמט מחדש, לנקות את הוירוסים ולהחזיר את המערכת לתפקוד מלא”.
עם ההבנה הזו על אתחול מחדש של המערכת התחלתי להיחשף לכל מה שקשור לניקוי רעלים. ישיבתי בבית וכל היום רק קראתי מחקרים באנגלית, בלעתי כתבות בנושא תרופות ודרכים להמיס את האבנים. בחרתי לקחת שליטה על הבריאות שלי. אמרתי לעצמי “אם הגוף שלי מורעל, ויש בו אבנים אז אני מוכנה להתחייב לניקוי רעלים ואני גם אצליח, אני אהיה הרופאה של עצמי”. בכל זאת אחרי מאה רופאים שפגשתי הגיע הזמן שאני אקח את השליטה על הבריאות שלי וכך עשיתי” .
לאחר שמיטל העמיקה בנושא והרגישה מצוידת היטב היא יצאה לדרך, במשך חמישה ימים היא ביצעה ניקוי רעלים עמוק הכולל הימנעות ממזונות מסוימים, צום מיצים לצד סופר פוד ולבסוף שטיפת מעיים ביתית הידרוקולונית. לאחר שטיפת המעיים היא שתתה תמיסה אותה הכינה בהוראות מיוחדות הכוללת בין היתר מלח אנגלי. מופתעת לחלוטין היא גילתה שתוך ימים ספורים, האבנים נמסו ויצאו בדרך הטבעית שבה נפלטים חומרים מהגוף. קל, טבעי וללא התערבות כירורגית.
בדיוק כשחשבה שהכאבים מאחוריה, הופיע אתגר חדש הפעם בצורת גידול בצוואר, על אף שאדם רגיל היה נכנס לפאניקה ומדמיין לעצמו את התסריט הגרוע מכל. מיטל החליטה שגם הפעם היא לא נשברת אלא מוצאת לכך את הפתרון בדרך הטבע. מצוידת באמונה, בידע רב ובמחקרים ניגשה מיטל למשימה הנוספת.

תהליך של ריפוי | צילום: "היופי שבצניעות אורלי "
תהליך של ריפוי | צילום : יח”צ


“התחלתי בתזונה קיצונית” מתארת מיטל “בניתי תכנית אנטי סרטנית כשבראשה מככב הכורכום הבנתי שכורכום זה הפתרון בתור בסיס. על פי מחקרים, לכורכומין סגולות אנטי דלקתיות ייחודיות ויש לו השפעה חיובית העל הגוף בהגנה מפני סוגים שונים של סרטן. זה היה פשוט מדהים איך שזה עבד, בכל ביקור רופא שעשיתי הגידול הלך וקטן עד שאפילו אי אפשר היה לדגום ולדקור אותו. הרופא המטפל היה פשוט המום ורק עודד אותי להמשיך במה שאני עושה. היום ברוך השם הגידול נעלם הוא אולי 0.09”
“חלק בלתי נפרד מההצלחה בריפוי היה גם החיזוק המנטאלי שהענקתי לעצמי” היא מוסיפה “הבנתי שאין אפשרות להתמיד ולהצליח בריפוי רק באופן פיזי, אני חייבת לחזק את תת המודע ואת הנפש שלי כדי שהריפוי יתאפשר. נרשמתי ללימודי טיפול באמצעות nlp, ראיתי שהרבה אנשים סביבי שמנסים לטפל בגידולים או זיהומים באמצעות ריפוי טבעי נשברים. כי בראש שלהם הם מדמיינים כל הזמן את הסרטן, את המוות ולכן לא משנה מה הם עושים, תת המודע מכתיב את הפחדים שלהם”
לאור ההצלחה שחוותה, החלו אנשים רבים לפנות למיטל ולבקש ממנה לבנות עבורם תכנית ריפוי מותאמת אישית. כוחות הנפש והזמן שהשקיעה לא היו לריק, המחקרים והעבודה היסודיות, מאפשרים לה כיום לסייע למאות אנשים במצבים דומים.
” חלק המטרה של הטיפול זה לרפא את הנפש, אנשים שרוצים להחזיר לעצמם את האנרגיה. אני מטפלת באנשים שיש להם בעיות חמורות במעיים. אנשים שסובלים מכאבים, כשהם מגיעים אלי הם פשוט מקבלים את הביטחון שהם בידיים טובות. פיתחתי שיטת טיפול מסודרת שמאפשרת לכל אדם שסובל מכאבים להגיע לאיזון בסיסי בתוך עשרה ימים” היא מפרטת “מתוך הבנה שדווקא האנשים הכאובים ביותר לא תמיד יכולים להגיע לכל מקום וזקוקים לתמיכה ואוזן קשבת בחרתי להנגיש טיפול באונליין באמצעות הוואצאפ”.
אנשים שעברו משברים רפואיים וזקוקים לרפא גם את הנפש אנשים שרוצים להחזיר לעצמם את האנרגיה, אחרי בעיות חמורות במעיים, שהשגרה שלהם לוותה בכאבים, משהו מפריע להם גם בנפש. ברגע שהם מגיעים אלי הם פשוט מקבלים את הביטחון שהם בידיים טובות, הייתי שם אני יודעת מה הם מרגישים ואני עוברת איתם יחד את המסע להחלמה.
איך עובד הטיפול באופן מעשי?
אני מקיימת שיחה ראשונית לאבחון ומיפוי של הבעיות, מתאימה למטופל תוכנית ומשך זמן הטיפול. יש תכנית בסיסית ביותר שמתחילה מחמישה ימים של התנסות עבור מי שלא מכיר את התחום. מעבר לכך התכנית הקלאסית שלי כוללת ניקוי רעלים באופן בסיסי למשך עשרה ימים, לאחר שמגיעים לאיזון ומפסיקים עם התופעות הקשות אנחנו יכולים להמשיך משם לטיפול וליווי מתמשך יותר כל אחד לפי הצורך שלו.
בעשרה ימים הללו אני מלווה את המטופל 360 מעלות. הוא מקבל תכנית הכוללת תפריט לכל יום, מתכונים, סרטוני הדרכה. בנוסף הוא מקבל ממני תמיכה רגשית ונפשית, אני זמינה בכל יום למטופל במהלך התכנית שלו בכל שעות הבוקר והערב כמו כן אחת לשבוע אנחנו מקיימים פגישה טלפונית. לצד הליווי והתמיכה האישית אני גם מכניסה אותו לתוך קבוצת תמיכה בוואצאפ של אנשים שסובלים מבעיה זהה לשלו. יש לי מטופלים בכל מיני קבוצות החל מקנדידה, הליקובקטור ועד קבוצת הרזייה והצרת היקפים.
העלות של התכנית מאד נגישה, 1170 ₪ לעשרה ימים ומאפשרת לכל אחד להצליח.
מה קורה אחרי שמטופל הגיע לאיזון אבל סובל מבעיה שמצריכה המשך טיפול?
ישנן תופעות כגון קנדידה או הליקובקטור שבתוך עשרה ימים מטופלים מצליחים להגיע לאיזון, אך משם ההצלחה תלויה רק אם המטופל ימשיך להתמיד בתפריט התזונה החדש. ישנן מחלות קשות יותר שמצריכות ליווי טווח ארוך. התכנית הארוכה ביותר שלי היא הצרת היקפים. זו תכנית של 90 יום הכוללת תפריטים, אבחון לפי בדיקות דם, המלצה על תוספי תזונה ובעיקר חיזוק מנטלי, קבוצות הליכה משותפות למטופלים ועוד. התכנית לא עוסקת רק בדיאטה, אלא גם במניעה ואורח חיים בריא.
כל התכניות לריפוי חייבות להתחיל בניקוי רעלים, לכולנו יש רעלים. כדי לאפשר לגוף להתרפא צריך לנקות את הכליות, את הכבד ואת דרכי השתן.
התקשורת מתבצעת מהווצאפ, שזה כלי נגיש וזמין לכל אחד, אני עושה הכל מהטלפון האישי שלי. ברוך השם זה כל כך משמח אותי שזה משפיע על אנשים, אני מקבלת סרטוני תודה מרגשים. זה סיפוק גדול עבורי. עברו דרכי כבר שלוש מאות איש וכולם קיבלו ליווי צמוד, אם ברגע של משבר או צורך לשתף בהצלחה וברגשה טובה. אני זמינה להם.

תזונה משנה חיים | צילום : "אורלי היופי שבצניעות"
תזונה משנה חיים | צילום : “אורלי היופי בצניעות”


אחד מסיפורי ההצלחה הגדולים של מיטל הוא סיפורה של אורלי שהורידה 17 קילו ממשקלה בתוך 4 חודשים. בעמוד הפייסבוק של אורלי ניתן לראות את תמונתה לפני ואחרי. היא משתפת כי היא נחשפה לפוסט של מיטל שקד וכי זו הייתה המתנה הטובה ביותר שיכלה להעניק לעצמה. “מלבד השלת הקילוגרמים גם הבריאות שלי טובה יותר פסקו כל מיני כאבים שהיו ואפילו עור הפנים חיוני יותר. תודה מיטל” כך כתבה.

בין כל הטיפולים והמשימות יש לך גם זמן לחלום ?
אני רוצה בעתיד להקים חוות בריאות משלי, בשביל זה הלכתי ללמוד תעודה של מנהל בכיר, אני פועלת לכיוון המטרה, כמו בכל תחום, בין אם לנקות רעלים או להצר היקפים. אני מתכננת להגיע לכמה שיותר אנשים שנמצאים בבית וצריכים את המוטיבציה והתמיכה לטובת איכות חיים ולטפל בעצמם בלי להפסיד ימי עבודה ובתקציב נוח.

כמה עולה לעבור עם מיטל את הטיפול:
לקבלת פרטים נוספים בדף הפייסבוק של מיטל >>


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *